Závod požárnické všestrannosti Starojická Lhota

V pondělí 8. 5. 2017 se naše družstva zúčastnili branného závodu ve Starojické Lhotě. Tímto závodem byla zároveň odstartována sezóna okrskových soutěží mladých hasičů.

Celkem jsme na start postavili čtyři 5 členné hlídky. Dvě hlídky mladších žáků, jedna hlídka starších a jedna hlídka složená z vedoucích, rodičů a dětí (mimo soutěž).

Mladší žáci A skončili na celkovém 6. místě. Mladší žáci B na celkovém 8. místě z 9 hlídek. Starší žáci doběhli na 5. místě. Součásti závodu byla možnost si vyzkoušet Štafetu požárních dvojic, tato disciplína bude zahrnuta do okrskové ligy až příští sezónu. Zde musím vyzdvihnout mladší žáky B, kteří kdyby se tato disciplína hodnotila, by dosáhli na příčky nejvyšší (0 trestných bodů).

Nyní nás čekají těžké chvíle na hřišti při tréninku královské disciplíny - požárního útoku. Doufejme, že v této disciplíně se nám povede lépe.

Rozpis hřiště:

• Pondělí: ML Ž A - od 17:30