Celodenní maratón - závody MH + 3. kolo NJL

Celodenním maratónem by se daly označit naše závody. Od 9. 00 jsme pořádali 10. Ročník pohárové soutěže mladých hasičů. Celkem se zúčastnilo 22 družstev. Naše družstva si rozhodně nevedli špatně, mladší žáci v tvrdé konkurenci místních i přespolních družstev vybojovali nádherné 3. Místo. Starším žákům se útok také povedl, jenomže ve srovnání s nabitou konkurencí to na bednu nestačilo. Samozřejmostí byla i ukázka těch nejmenších, kteří po povedeném útoku byly rovněž odměněni. 

hasicijanovice.rajce.idnes.cz/Janovice_zavody_MH_-_2015

Po skončení soutěže mladých nám hned začínal 21. ročník pohárové soutěže a zároveň 3. kolo NJL Hasičské vzájemné pojišťovny. Celkem k nám dorazilo 42 týmů + 4 týmy veteránů. Družstvo můžu s časem 16,96, získalo celkové 10. místo. (První terč: 14,61 - L. Vrána). Vítězem v kategorii mužů se staly již tradičně Trojanovice s časem 14,4.

hasicijanovice.rajce.idnes.cz/Janovice_zavody_M,_Z_-_3._kolo_NJL_HVP

Ženám se příliš nedařilo nicméně i tak jim jejich čas 23,47 (První terč: 19,87 - J. Horáková) vynesl bronzové místo. Na prvním místě skončily ženy z Bártovic s časem 18,39.

Souboj místních veteránu byl velice napínavý. Naši veteráni po velkém prostřiku na jednom z terčů své dosavadní dominantní postavení neuhájili a skončili na 4. místě.

Všem patří poděkování za účast a za perfektní atmosféru, která panovala po celou dobu závodu.

Děkujeme!

Výsledky:

Janovice 20.6.2015 muži.pdf (249620)
Janovice 20.6.2015 ženy.pdf (244494)