PREMIÉROVÉ ZÁVODY ŽEN V KUJAVÁCH

 V sobotu se holky vydaly na svou premiéru do Kujav. Kluci bohužel družstvo nesestavili. Na start nastoupily až na 68. pozici. Po ulitém první startu následoval krásně rozběhlý útok. Na savicích vypomohla Pavla z Hukovic, které samozřejmě děkujeme. Strojařka však neposlala dopředu vodu včas a tak si proudařky na vodu chvíli počkaly. Útok byl dokončen v časech 18,65 (LP) a 18,86 (PP). Z 27 ženských týmů se holky s tímto časem umístily na denní soutěži na 7.místě.

Z důvodu vysoké účasti týmů na soutěži denní, začala ta noční ihned po vyhlášení výsledků. Po pěti hodinách čekání se na start dostaly i naše holky. Verču na koši vystřídla Pavla z Košatky, které také děkujeme za výpomoc. I přes pomalejší košík, uklounutí savařky a opět pozdější vody, dokončily holky útok v časech 19,81 (PP) a 19,55 (LP), což jim stačilo na 10.místo.

Foto z Kujav: hasicijanovice.rajce.idnes.cz/13.8.2016-Kujavy/

Video žen z denních závodů: www.youtube.com/watch?v=-tJ7jbm7nPs

Video žen z nočních závodů: www.youtube.com/watch?v=arViQDtnbr4

Celý noční závod: www.youtube.com/watch?v=qp9blXfCH5s

 H.K.