První úspěch dorostu

V sobotu 11. 10. 2014 jsme se zúčastnili prvního kola dorostenecké soutěže - závodu požárnické všestranosti. Náš sbor tam reprezentovali dva jednotlivci (Klára Páterová, Martin Páter) 5-ti členná hlídka (Jolana Horáková, Veronika Kremlová, Iveta Kovařčíková, Daniel Krutílek, Tomáš Kremel).

Letos poprvé v historii sboru, jsme se zúčastnili okresní soutěže v kategorii dorostu a nutno říci s velkým úspěchem. Dali jsme si za cíl nebýt poslední, což jsme splnili. Všichni naši reprezentanti se ve svých kategoriích umístili na ,,bedně,,.

Dorost kluci - střední: Martin Páter 3. místo

Dorost holky - starší: Klára Páterová 3. místo

Dorost hlídka - smíšené: Janovice 1. místo

Výsledky: zpv14_15.xls (82 kB)

Všem zúčastněným blahopřejeme a přejeme hodně úspěchů v dalších kolech.