Školení vedoucích mládeže

Od pátku 16. 10. do neděle 18. 10. jsme se zúčastnili  školení vedoucích mládeže ve Vlkovicích u Fulneku. Během víkendu jsme se zdokonalovali v pravidlech hry Plamen, zdravovědě nebo i dětské psychologii. Příprava probíhala nejen teoreticky ale i prakticky popřípadě komunikací s ostatními sbory. V neděli byl na programu zkouškový den. Po nelehké písemné zkoušce nás čekala ještě zkouška ústní. Vedoucí Veronika Hubová a Jana Jurajdová ohromily zkoušející svými znalostmi a po zásluze jim bylo uděleno osvědčení vedoucí mládeže III. stupně. Rovněž je svou účastí podpořil Jakub Vaculík, který si zvýšil svou kvalifikaci na stupeň II.

Zároveň jsme byli velice rádi, že spolu s námi se školení zúčastnili i vedoucí z našeho okrsku (Aleš Pavlík, Lucie Lišková - SDH Starojická Lhota, Lukáš Rosa - SDH Jičina), se keterými jsme bezproblému zvládli chladné noci (netopilo topení).

Vedoucí mládeže