Ukončení NJL 2016

V sobotu 1. 10. 2016 se uskutečnilo slavnostní ukončení NJL Hasičské vzájemné pojišťovny v Tísku. Této velkolepé akce se zúčastnili tři členové družstva ani to jim ovšem nezabránilo si akci pořádně užít.   Naši muži obsadili 11. místo z 12. družstev. Družstvo letos zacvičovalo nové mladé posily, což se mohlo projevit na výsledcích, nicméně poslední výsledky naznačují, že na příští sezónu bude družstvo připraveno bojovat o příčky nejvyšší.

Letos poprvé se NJL HVP zúčastnili i naši veteráni. Celkově obsadili 5. místo (poslední). Veteráni bojovali s vervou, ovšem chyběl podstatný kus štěstí. Doufejme, že příští sezónu se jim bude dařit lépe.

J.V.

Sestřih sezóny 2016: www.youtube.com/watch?v=pz-A2CajtYg

Fotografie: hasicijanovice.rajce.idnes.cz/Ukonceni_NJL_2016/

Výsledky: www.njliga.cz/