Ukončení okrsku mladých hasičů

V sobotu 25. 6. 2016 se naši mladí hasiči zúčastnili posledního kola okrskové ligy v požárním útoku mladých hasičů. Po celoroční snaze a honbě za co možná nejlepšími výsledky dosáhli mladší žáci na celkové 6. místo a starší žáci rovněž. Na prvním místě v kategorii mladších žáků se umístila Jičina a v kategorii starších zvítězilo družstvo z Bernartic nad Odrou. Gratulujeme!

V sezóně jsme se zúčastnili celkem 8 okrskových soutěží, z toho 4 závody si vyzkoušela i naše přípravka (děti od 5 let), celkem až 28 dětí na jeden závod.  Práce to byla náročná a nelehká, jen co doběhlo jedno družstvo, museli jsme se rychle vystrojit družstvo další. Tato práce byla odměněna radostnými úsměvy dětí po vystříknutí vody na terč a o to nám jde především.

Největší poděkování patří vedoucím, kteří trávili svůj volný čas s dětmi na trénincích a o víkendech na závodech. Poděkování patří také rodičům a hlavně dětem.

J.V. - Vedoucí mládeže

Foto: hasicijanovice.rajce.idnes.cz/Stary_Jicin_-_posledni_zavody_okrsku_MH_2016/

Video mladží žáci A: youtu.be/wAUggyuLq9g

Video přípravka: youtu.be/KyTH8Jwqjwc

Mladší žáci A

Mladší žáci B

Starší žáci

Hromadná 1

Hromadná 2