Víkend hattricků...

V sobotu 9. 8. 2014 jsme se zúčastnili hned tří soutěží. Nejprve nás čekalo 7. kolo novojičínské ligy v Kujavách kde jsme útok nedokončili. Ten den jsme se zúčastnili soutěže v Petřvaldíku kde se nám také příliš nedařilo a předčasně jsme útok ukončili. Poslední nás čekala noční soutěž rovněž v Kujavách kde jsme přes velké snahy rovněž nedokončili.

www.youtube.com/watch?v=cTakNTnByGk - Kujavy denní

https://www.youtube.com/watch?v=WFq69VAOY0I - Petřvaldík

https://www.youtube.com/watch?v=iZcQiX2F7w0 - Kujavy noční

V neděli 10. 8. 2014 nás čekalo poslední kolo okrskové ligy na Jičíně. Kde jsme s velkým náskokem - čas: 15.99 vyhráli první místo. Velké očekávání bylo u žen, které bojovaly o první příčku v celkovém pořadí, a taky se jim to povedlo. V neposlední řadě opět nezklamali naši veteráni, kteří, nutno podotknout s velkým štěstím, také zvítězili.

www.youtube.com/watch?v=7r49XcwMIQg&feature=youtu.be - muži

www.youtube.com/watch?v=HEWJaJX1u2E&feature=youtu.be - veteráni

www.youtube.com/watch?v=cDW3ezFl-_0 - ženy