XX. ročník a zároveň 3. kolo NJL v požárním sportu za námi

V sobotu 21.6. 2014 se u nás uskutečnil již 20. ročník soutěže o pohár starosty SDH v požárním útoku. V 9.00 hodin jsme zahajovali soutěž mladých hasičů, zavítalo k nám dohromady 27 družstev. U mladých hasičů jsme se umístili na 5. místě a u starších na 3. místě. Nesmím opomenout naší přípravku, která v 8 členém složení zdárně dokončila útok :D Odpoledne k nám zavítali nejen borci z novojičínské ligy ale i z nedalekého okolí. Celkem 25 mužských a 11 ženských družstev. Viděli jsme několik úžasných sestřiků, které můžou být pro naše družstvo (alespoň doufám) motivující. S časem 15.75 jsme získali 4. místo. Nezaháleli ani naše ženy, které svým 3. místem si zvýšily sebevědomí, které jim po předchozích závodech chybělo.

Odkaz na fotky:

hasicijanovice.rajce.idnes.cz/Pohar_starosty_SDH_a_3._kolo_NJL_v_Janovicich_2014