Závody MH - Hůrka, Bernartice, Hustopeče, Palačov

V posledních týdnech jsme se plně účastnili závodů MH v našem okolí.

Hůrka

V Hůrce jsme se zúčastnili v plném počtu, tedy 3 družstva mladších a jedno starší. Přípravka skončila na 9. místě, mladší žáci B na místě 6. a mladší žáci A na místě 2. Starší žáci obsadili 4. pozici.

hasicijanovice.rajce.idnes.cz/Soutez_MH_-_Hurka_2017/

Bernartice nad Odrou

V Bernarticích se nám také dařilo. Mladší žáci B skončili na 6. místě, mladší žáci A na místě 3. a starší žáci si letos poprvé odnesli místo první.

hasicijanovice.rajce.idnes.cz/Soutez_MH_-_Bernartice_nad_Odrou_2017/

Hustopeče nad Bečvou

Se staršími žáky jsme vyjeli zkusit štěstí do sousedního okresu - Hustopeč nad Bečvou. Starší si zde vytvořili svůj letošní rekord, kdy s časem 16,47 skončili na 6. místě.

hasicijanovice.rajce.idnes.cz/Soutez_MH_-_Hustopece_nad_Becvou_2017/

Palačov

Soutěž v Palačově byla doprovázena rozmary počasí, proto byla zrušena kategorie starších žáků. Naši mladší žáci B předvedli jejich nejhezčí požární útok sezóny, kdy s časem 20 s. překonali mladší žáky A a umístili se na 5 místě. Tohoto závodu se rovněž zúčastnila i přípravka.