Závody v dešti

V sobotu jsme, i přes nepřízeň počasí, vyrazili na večerní soutěž do Závišic. Holky na rozdělovači doplnila Markét z Bernartic n.O. a v zadu košařka z Libhostě. Po problémech při nalívání a následně i na stroji, dokončily holky útok s otřesným časem okolo 30s. Je to neuvěřitelné, ale i tak si vezou domů 2.místo. Kluci ve slátané sestavě útok, po rozpojení béčkového spoje, nedokončili.

Ze Závišic jsme přejízděli do Jeseníku n.O. (pořadatel SDH Hůrka). Tato noční soutěž byla zároveň i kolem okrskovým.

Holky si zde přijely napravit reputaci ze Závišic. S hezkými sestřiky 19,53 (LP) a 19,29 (PP) berou, s náskokem tří sekund, 1.místo. Pravá proudařka a nejmladší členka týmu si také odnáší cenu za nejrychlejší sestřik v kategorii žen. Útok kluků nebyla žádná sláva. Košař utekl savařce, což nejprve vypadalo jakože si vodu nabere sám. Béřkař se zadrbal na spoji, ale za pomocí rozdělovače byly hadice nakonec dostatečně roztaženy. Nicméně proudaři stějně čekali dlouho na vodu...sundávají terče v časech 18,59 (PP) a 18,13 (LP), to jim stačí na 6.místo.

Foto Závišice: hasicijanovice.rajce.idnes.cz/Zavisice_vecerni_soutez_2016/

Foto Jeseník nad Odrou: hasicijanovice.rajce.idnes.cz/Jesenik_nad_Odrou_-_nocni_soutez/

Video ženy Závišice: www.youtube.com/watch?v=lsdDd-9qydc

Video ženy Jeseník: www.youtube.com/watch?v=qH5o2zwalmc

Video ženy Jeseník II.: www.youtube.com/watch?v=HAQj5vU1riU&list=PLIe26Tm6IK1xCbvyCkP1cgAR7c9S9lkaC&index=16

Video muži Závišice: www.youtube.com/watch?v=Es7hPmsEcBQ

Video muži Jeseník: www.youtube.com/watch?v=kWqrgkVvgLY&index=17&list=PLIe26Tm6IK1xCbvyCkP1cgAR7c9S9lkaC

H.K.